ساخت آلاچیق در باغ

یک آلاچیق شیشه ای زیبا مکانی عالی برای گردهمایی های دنج برای خانواده و دوستان در باران یا آفتاب شدید در تمام فصول سال است.
مانند آلاچیق های شیشه ای با درب چرخان که می تواند 360 درجه بچرخد و کل اضلاع آن باز یا بسته شود.
آلاچیق شیشه ای یک هنر بسیار زیبا برای اهداف مختلف است.
آلاچیق های شیشه ای از مواد با کیفیت ساخته شده اند. از آلومینیوم با پوشش پودری و دیواره ضخیم برای آلاچیق های خود و همچنین شیشه ایمنی ISO استفاده می کنیم. هر جزء به گونه ای انتخاب می شود که سال ها دوام بیاورد. سقف آلاچیق شما از پلکسی با کیفیت بالا برای انعطاف، شفافیت و استحکام ساخته شده است.
مزایای آلاچیق شیشه ای

از طرف دیگر، اگر در آب و هوای زندگی می کنید که گرمای شدید ناشی از تابش خورشید به شما است، یکی از مزایای آلاچیق ها این است که سایه بسیار خوبی ایجاد می کنند. هنگامی که می خواهید زمانی را در خارج از خانه بگذرانید اما نور خورشید خیلی گرم است، یک تخت آفتابگیر یا صندلی راحت که به صورت استراتژیک زیر آلاچیق قرار می گیرد، تمام سایه مورد نیاز شما را فراهم می کند. یکی دیگر از مزایای آلاچیق های چوبی در زیر نور خورشید این است که اگر برای مهمانان غذا سرو می کنید، به خنک و تازه ماندن آن برای مدت طولانی تری کمک می کند. اگر حیاط خلوت شما از سایه درختان بهره مند نیست، یک آلاچیق که در یک منطقه آفتابی باز قرار می گیرد، عملکرد خانه شما را بهبود می بخشد و به زندگی شما ارزش می بخشد.
 به طور معمول، آلاچیق‌ها سازه‌هایی با طرف باز هستند، اما چیزی وجود ندارد که بگوییم نمی‌توانید کناره‌ها/دیوارها و سایر ویژگی‌هایی که ارزش آن را بهبود می‌بخشد اضافه کنید. چه بر روی تپه، در کنار ساحل، در دره یا هر منطقه دیگری که ممکن است در طول سال بادهای شدیدی را تجربه کنید، یک آلاچیق با  دیوارهای شیشه ای به شما این امکان را می‌دهد که از زمان بیشتری در خارج از منزل لذت ببرید. می توانید دیوارها را فقط به یک طرف اضافه کنید یا یک سرپناه با سه دیوار ایجاد کنید. شما می توانید یک نیمه دیوار یا حصار ایجاد کنید تا جلوی باد را بگیرد اما منظره را از دست ندهید. شما می توانید یک پرده برای رشد گیاهان بسازید یا یک حصار چوبی اضافه کنید تا فقط تا حدی جلوی باد را بگیرد.
اگر دوست دارید میزبان گردهمایی های دوستانه و خانوادگی باشید، داشتن یک مکان با سرپناه برای نشستن در بیرون، حیاط خلوت شما را به سطح جدیدی می رساند. سازه آلاچیق شیشه ای مکانی قابل اعتماد برای خوردن یا سرو غذا است که از نور مستقیم خورشید محافظت می شود و همچنین باران و … شما به راحتی می توانید یک میز و 6 تا 8 صندلی را زیر تقریباً هر آلاچیق معمولی قرار دهید، اما اگر خانواده بزرگ یا دوستان زیادی دارید، ممکن است بخواهید چیزی کمی بزرگتر تهیه کنید. حتی اگر دما عالی باشد و ابری در چشم نباشد، فقط چیزی بهتر از بودن در زیر آلاچیق وجود دارد.