تغییر دکوراسیون با میزهای شیشه ای رنگی استین گلس

 از مبلمان قدیمی خود خسته شده اید؟ آیا خانه شما کمی به هم ریخته است؟ شاید وقت آن رسیده است که تزیین مجدد کنید. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تغییر شدید فضای اتاقتان، افزودن یک میز شیشه ای رنگی جدید به اتاق ناهارخوری یا نشیمن است.

مزایای میز شیشه ای رنگی استین گلس

میز شیشه ای رنگی مزایای زیادی نسبت به میزهای ساخته شده از چوب یا فلز دارد. یکی از مهم ترین مزیت ها نیز واضح ترین آن است – میزهای شیشه ای شفاف هستند.

شفافیت یک میز شیشه ای توهم وسعت فضا را ایجاد می کند. حتی در کوچکترین اتاق، یک میز شیشه ای فضا را باز می کند و باعث می شود اتاق بزرگتر و کمتر به هم ریخته شود. “بی وزنی” یک میز شیشه ای به نور اجازه عبور می دهد و همچنین دیدی بدون مانع از بقیه اتاق ایجاد می کند.

یکی دیگر از مزایای میز شیشه ای رنگی به دلیل ظاهر خنثی آن است.یعنی به راحتی برای هر خلق و خوی سازگار است.

به سادگی با تعویض ظروف غذاخوری یا وسایل تزئینی، صاحب خانه می تواند تغییرات بی پایانی ایجاد کنند تا کاملاً با سبک شخصی آنها مطابقت داشته باشد. میز شیشه ای رنگی در یک خانه مدرن عالی به نظر می رسد، اما به همان اندازه برای اتاقی با دکوراسیون سنتی تر مناسب است.

همه نگران از بین بردن میکروب ها و نظافت هستند. بر خلاف رویه میزهای چوبی، میز شیشه ای برای تمیز نگه داشتن و عاری از میکروب بودن مناسب هستند. پاک کردن آن ها آسان است و شیشه مانند سایر سطوح میز باکتری های مضر راجذب نمی کند.

میز شیشه ای به عاری از میکروب بودن در ناهار خوری شما کمک می کند، اما مزیت واقعی شیشه این است که سطح میز چوبی شما بدون خراش و لکه باشد. شیشه به میز ناهار خوری شما (یا هر میز خانه تان) کمک می کند تا ظاهری جدید داشته باشد.

تنها چیزی که نیاز دارید یک پارچه تمیز و یک اسپری شیشه پاک کن است تا صفحه میز شیشه ای براق و تمیز به نظر برسد.

در کل، اگر تغییر دکوراسیون اساسی برای شما مقدور نیست، لازم نیست استایل خود را تغییر دهید تا از مزایای آن بهره مند شوید. میزهای شیشه ای رنگی استین گلس را می توانید سفارش دهید تا مناسب با دکور منزل و مبلمان و بودجه شما ساخته شود. کافیست با مشاوران ما در تماس باشید.

استین گلس چیست؟