استیند گلس یک تکنیک تزیین شیشه در دکوراسیون داخلی

استیند گلس یک تکنیک جدید در طراحی و معماری داخلی می باشد. متریال مهم و اصلی این تکنیک شیشه می باشد. امروزه تکنیک استین گلاس در حال گسترش و مورد توجه اکثر معماران داخلی می باشد.

از استیند گلس در ساخت المان های دکوراتیو بسیاری می توان استفاده کرد که در مطلب کاربرد شیشه های تزیینی استین گلس در دکوراسیون داخلی به برخی از سازه های دکوراتیو ساخته شده توسط تکنیک استین گلاس اشاره شده است.

شیشه های استین گلاس علاوه بر این در روز باعث انتشار نور رنگی در فضای داخلی می شود و زیبایی دلنشینی را که مورد علاقه ی هر فردی می باشد به وجود می آورد می تواند از نور رنگی که از خود عبور می دهد در شب نیز از زیبایی آن بهره برد و این کار با قرار دادن چراغ در پشت آن ها امکان پذیر می باشد.

دیوارپوش استیند گلس

در این مطلب قصد داریم سازه ی دکوراتیو جدید با تکنیک استیند گلس را به شما معرفی کنیم. دیوارپوش استین گلس یا دیوارپوش بک لایت استیند گلس یکی از المان های دکوراتیو جدید در طراحی داخلی می باشد.

همانطور که می دانید پوشش دیوار ها از موارد مهم در دکوراسیون و طراحی داخلی می باشد که تاثیر مستقیم و زیادی در دکوراسیون داخلی می گذارد. همه ی ما علاقه داریم با روش های جدید منزل یا محل کار خود را تزیین کنیم دیوارپوش استیند گلس روشی جدید برای پوشش دیوار می باشد.

این دیوارپوش های دکوراتیو نسل جدیدی از دیوارپوش های تزیینی در دکوراسیون داخلی می باشند. از دیوارپوش های استیند گلس می توان در تمامی اماکن عمومی و خصوصی برای پوشش و تزیین دیوارها استفاده کرد.

نحوه ی نصب و اجرای دیوارپوش بک لایت استیند گلس

دیوارپوش های استین گلس از بهم پیوستن تعدادی پنل مختلف ساخته می شود. این پنل ها با کنار هم قرار گرفتن نقش کلی طرح را با ترکیب رنگ های مختلف ایجاد می کند.

این نوع دیوارپوش های شیشه ای را می توان در طرح ها و سبک های معماری مختلف بر روی دیوار نصب کرد. اما قبل از نصب آن در پشت آن چراغ هایی کار گذاشته می شود که در شب با روشن کردن آن ها نور زیبایی را در فضا منتشر کنند. به همین دلیل به آن ها دیوارپوش بک لایت استیند گلس گفته می شود.

دیوارپوش استیند گلس، نوعی نورگیر

در ساختمان های آپارتمانی که نمی توان در آن ها نورگیر های استین گلاس را نصب و اجرا کرد می توان به جای آن از دیوارپوش های استیند گلس با نصب چراغ هایی از پشت آن استفاده کرد. این کار باعث زیبایی سقف می شود که عملکرد نوردهی را نیز به خوبی انجام می دهد

منبع: آرچی تاچ.