• طراحیهای مربوط به همه پروژه های اجرا شده در مجموعه های زیر نظر خانم توت زاری توسط خود ایشان انجام می شود . این طراحیها گاها توسط افراد و مجموعه های دیگری نیز استفاده شده اند . نگاه هنرمندانه و تخصص و تجربه در این آثار به وضوح قابل تشخیص و تمایز است .
  • تولید کلیه شیشه های استین گلس استفاده شده در پروژه ها در کارگاه و استودیوی شخصی ایشان تولید و ساخته می شود . بزرگترین مجموعه تولیدی استین گلس در ایران با توان تولید ماهیانه بیش از 300 متر مربع , در استودیوی زیر مجموعه ایشان انجام می شود .
  • این هنرمند شیشه گر با داشتن درجه هنری از سازمان میراث فرهنگی , آثار خود را به ثبت در میراث ایرانی می رساند . آثاری که در زمان حال تولید می شوند ولی به عنوان سازه های ارزشمند فرهنگی در محلی که متعلق به هر یک از کارفرمایان وی می باشد ثبت می گردند .
  • زهرا توت زاری استودیو شیشه خود را در تهران – ایران تاسیس کرد و با حضور در جامعه معماری ایران توانست سازه های گنبدی استین گلس , که تا قبل از آن در ایران انجام نمی شد را پایه گذاری نماید . نورگیرهای عظیمی که با دید مهندسی – هنری توانسته تحولی در معماری ایران ایجاد نماید .
  • تنها استاد مستر استین گلس در ایران که آموزش این تکنیک و سایر رشته های تخصصی شیشه را در ایران به صورت آکادمیک دانشگاهی , فنی و حرفه ای و آموزشهای خصوصی انجام می دهند ایشان هستند و صدها شاگرد را تاکنون آموزش داده و به جامعه هنری تحویل داده اند , شاگردانی که امروز در ایران و یا خارج از ایران این کار را ادامه می دهند .
  • تیم پشتیبان این هنرمند شیشه گر گروهی از مهندسان , تکنسینها و کارآموزانی هستند که این مجموعه را قدرت بخشیده اند تا این مجموعه بتواند با کیفیت ترین تولیدات شیشه دکوراتیو را تولید کنند . زهرا توت زاری با افتخار مجموعه خود را معرفی می نماید .